Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takımı

yazar 6 Haziran 2017

Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takımı İstanbul Akvaryum’u Ziyaret Etti

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takımı’nı misafir etti. Avrupa şampiyonu Milli Takım, Dünya Şampiyonası öncesi 17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da moral buldu. Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takımı, Türkiye’nin ilk kutup penguenlerini de ziyaret ederek, keyifli dakikalar geçirdi.

Ocak ayında Avrupa Şampiyonu olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takım’ı 3 Haziran Cumartesi günü İstanbul Akvaryum’u ziyaret etti. Kanada’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına hazırlanan Milli Takım, 17 bin kara ve deniz canlısına ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da şampiyona öncesi moral buldu.

İstanbul Akvaryum’un 17 tema ve 1 yağmur ormanından oluşan güzergahını gezen Milli Takım, Türkiye’nin ilk kutup penguenleriyle de tanışma fırsatı yakaladı. Akvaryum’da keyifli anlar yaşayan Tekerlekli Sandalye Basketbol Genç Milli Takımı, 5 Haziran’da başlayan Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.