Seramiksan’ın yeni smaçörü geliyor

yazar 2 Temmuz 2016

SERAMİKSAN’IN YENİ KUĞUSU İTALYAN SMAÇÖR CRISTINA BARCELLINI

Seramiksan Spor Bayan Voleybol Takımı, İtalyan Smaçör Cristina Barcellini’yi transfer etti. Seramiksan’ın İtalya’daki tesislerinde gerçekleşen imza töreni ile başarılı oyuncu yeni sezonda Seramiksan forması giyecek.

1.Lig’de yoluna devam edecek olan Seramiksan, dış transferlerine bir yenisini daha ekledi. Güçlü bir kadro oluşturmak için transferlerine hızla devam eden Seramiksan, ilk defa İtalya’dan başka bir ülkede kariyerine devam edecek olan Barcellini’yle anlaştı.

Seramiksan’ın İtalya’daki tesislerinde gerçekleşen imza töreninde Seramiksan temsilcileri de bulundu. İtalya Milli Takımı’nda oynayan 1986 doğumlu, 1.85 cm boyundaki smaçör Cristina Barcellini yeni sezonda Seramiksan için ter dökecek. Barcellini’nin kariyerinde İtalyan kupası ve CEV kupası da yer alıyor.

Seramiksan Spor Kulübü başkanı N.Bülent Erkul: “Başarılı smaçör Cristina Barcellini’nin takımımıza geldiği için çok mutluyum. Barcellini, İtalya’da önemli bir voleybol kariyerine sahip ve İtalya Milli takımında büyük başarılara imza atmış bir oyuncu. Deneyimleri ile takımımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Kulübümüz adına kendisine tekrardan hoş geldin diyoruz.” dedi.

İtalyan smaçör Cristine Barcellini ise: “Kariyerime Seramiksan’da devam edeceğim için çok muyluyum. Kısa zamanda başarılarıyla 1.Lig’e yükselen bir takımda yer almak benim için gurur verici. Takım arkadaşlarımla tanışmayı heyecanla bekliyorum. Birlikte birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.